אינדיה מיה India Mia

מסע אנושי של אישה אל הודו שלה

באמצעי התקשורת

 

רינה בן-עמי

בתכנית "יצירה מקומית" - ערוץ 2

ראיון לתכנית הרדיו "לחיות בטוב" - גלי ישראל

29.6.14

ראיון לתכנית "לחיות בטוב" - גלי ישראל - רינה-בן-עמי
00:00

"כל מי שהיה בהודו יודע שמלבד החוויות החיצוניות שהמדינה הזאת מזמנת, היא גם נוגעת בנימים העמוקים ביותר של הנפש וחושפת מקומות שלא תמיד היו מוכרים או נגישים. לפעמים אנחנו מבינים את זה תוך כדי המסע עצמו ולפעמים לוקח לנו ימים וחודשים עד שהחוויות והרשמים שספגנו שוקעים. רינה בן-עמי, כתבת ומאמנת אישית, פורשת בפנינו בספרה "אינדיה מיה" את שני המסעות הללו שעברה בהודו- החיצוני והפנימי ומפגישה אותנו עם המראות, החוויות והרשמים שאספה וכן עם עולמה הפנימי..."

 

 

להמשך קריאה

ינדיה מיה" הנו ספר הביכורים של רינה בן-עמי, כתבת ומאמנת אישית (Transfear – לעבור את הפחד ביחד) המלווה ומתעדת מסעות אנושיים, בעיקר בתקופות מעבר בחיים. הספר מתאר את סיפור מסעה של הכותבת אל הודו המדינה, וגם אל 'הודו שלה' – אל מסעותיה הפנימיים לעצמה ואל תחושת החופש הפנימי שלה. לאורך כל הספר מובלטים "משפטי אור", תובנות שאספה במסעותיה המזמינות את הקוראים לעצור ולהרהר בחייהם, להביט בהם דרך זווית חדשה, ולעתים אף מותירות אותם נטולי מילה או נשימה..."

 

 

להמשך קריאה

מתוך המגזין "חיים אחרים"

מאי 2014

מתוך עיתון "לאישה"

6.4.14

"רינה בן עמי חוותה מסע מטלטל שראשיתו בלימודי יפן, המשכו בלידה שכמעט קיפחה את חייה וחיי בנה וסופו בטיול בהודו ממנו חזרה עם ספר מסע חיצוני ופנימי..." 

 

להמשך קריאה

"המסע האישי של רינה בן עמי להודו הוליד ספר מרגש ומומלץ

 

"אינדיה מיה" הוא סיפור מסעה של רינה בן-עמי אל הודו, המציג בפתיחות וכנות מעוררי השראה את הגלוי והנראה לצד הסמוי והנחשף במסעה הפנימי. זהו מסע אישי, ויחד עם זאת אוניברסאלי."

 

 

להמשך קריאה

מתוך "ידיעות מודיעין"

21.2.14

"צניחה חופשית

 

כביקור בכוכב לכת אחר, כגיחה לעולם שונה, במין צניחה חופשית צונחת רינה בן-עמי אל תת היבשת האחרת, תוך ניפוץ עצמה בתקווה למצוא שם את עצמה מחדש על-אף הסיכון שבהתרסקות אפשרית..."

 

להמשך קריאה

"מסע אנושי אל העולם הפנימי שנשכח

 

מסע לארץ אחרת מכין אותנו למסע אחר נופים, סיפור של מקומות, תמונות צבעוניות שמגרות את הדמיון...אבל המסעות להודו כבר מזמן הפכו למסעות מסוג אחר, למפגשים מן הסוג השלישי."

 

להמשך קריאה